Objednávka konzultácie

Konzultácie a osobný mentoring vás posunú na inú úroveň. Ušetria vám čas a náklady spojené s neúčinným marketingom. GARANCIA PRE VÁS: Ak vám moje konzultačné hodiny neprinesú výsledok, môžete si vyžiadať svoje peniaze späť. Nič tak neriskujete.

Čo získate zakúpením mojich konzultácií?

 • 1

  Prístup k mojim skúsenostiam a know-how.

  Dozviete sa riešenia vašich aktuálnych problémov. Poskytnem vám moje skúsenosti z 20-ročnej aktívnej podnikateľskej praxe.
 • 2

  Dlhodobá spolupráca.

  V prípade spokojnosti sa pred nami otvorí možnosť vybudovať vaše podnikanie. Ak budete hľadať riešenia, poradím vám.
 • 3

  Členstvo v klube Amonit Profi Klubu ZADARMO.

  Prinesie vám to veľa výhod. Členstvo v uzatvorenej skupine na Facebooku, zľavy a bonusy, ktoré sú určené výhradne členom Klubu profesionálov.

Konzultácie s Danom sú pre mňa studnicou inšpirácie, pochopenia, nových poznatkov a to najdôležitejšie naplnia ma istotou, že mám všetko čo potrebujem aby som bola úspešná a hlavne spokojná.

Michaela StachováKouč a poradca, www.stachovamichaela.sk

Stretnutie s Danom mne dal druhý dych do života. Dávno som nemal pri seba človeka, ktorý mi tak dobre poradil, pomohol i kritizoval. Dal mi síl bojovať ďalej a otvoril si brány, ku ktorým som nevedel nájsť kľúče. Moc a moc ďakujem za podporu, za silu a energiu a za všetko čo pre mňa robil.

Carlos MirandaTréner latino tanca, www.caly.sk
Daniel Boris
Daniel Boris
Online + offline expert

Budovanie úspešného podnikania si od vás žiada zameranie sa na cieľ. Som presvedčený, že spoločnými konzultáciami sa dopracujeme k vašim najlepším výsledkom. Teším sa na spoluprácu!

Potrebujete poradiť?

Napíšte mi email na info@danielboris.sk alebo zavolajte na 0911 626 452.

Buď ja, alebo moji kolegovia vám radi poradíme. Sme tu pre vás!