Objednávka konzultácie

Konzultácie a osobný mentoring vás posunú na inú úroveň. Ušetria vám čas a náklady spojené s neúčinným marketingom. GARANCIA PRE VÁS: Ak vám moje konzultačné hodiny neprinesú výsledok, môžete si vyžiadať svoje peniaze späť. Nič tak neriskujete.

Čo vám prinesú naše spoločné konzultácie?

 • 1
  Podelím sa s vami o moje skúsenosti podnikateľa.
  Nájdeme návrhy pre riešenia vašich aktuálnych problémov. Poskytnem vám moje skúsenosti z viac ako 24-ročnej aktívnej podnikateľskej praxe.
 • 2
  Dlhodobá spolupráca.
  Prvé výsledky vedú k ďalšiemu rozvoju našej spolupráce. Budem vám, spolu s mojim tímom, k dispozícii v čase, keď to budete potrebovať.
 • 3
  Členstvo v klube CASHBACK DISCOUNT CLUB.
  Buďte súčasťou komunity podobne zmýšľajúcich ľudí. Prinesie vám to mnoho výhod. Členstvo v uzatvorenej skupine na Facebooku, možnosť zdieľať svoje výsledky. Zľavy a bonusy pre členov vám ušetria náklady.
Konzultácie s Danom sú pre mňa studnicou inšpirácie, pochopenia, nových poznatkov a to najdôležitejšie naplnia ma istotou, že mám všetko čo potrebujem aby som bola úspešná a hlavne spokojná.
Michaela StachováKouč a poradca, www.stachovamichaela.sk
Stretnutie s Danom mne dal druhý dych do života. Dávno som nemal pri seba človeka, ktorý mi tak dobre poradil, pomohol i kritizoval. Dal mi síl bojovať ďalej a otvoril si brány, ku ktorým som nevedel nájsť kľúče. Moc a moc ďakujem za podporu, za silu a energiu a za všetko čo pre mňa robil.
Carlos MirandaTréner latino tanca, www.caly.sk

Daniel Boris

Online + offline expert
Budovanie úspešného podnikania si od vás žiada zameranie sa na cieľ. Som presvedčený, že spoločnými konzultáciami sa dopracujeme k vašim najlepším výsledkom. Teším sa na spoluprácu!

Potrebujete poradiť?

Napíšte mi email na info@danielboris.sk alebo zavolajte na 0911 626 452.

Buď ja, alebo moji kolegovia vám radi poradíme. Sme tu pre vás!