Prihláste sa a získajte čerstvé správy z online a offline marketingu. Raz za čas vám pošleme správu. Nepremeškáte zľavy a akcie.

Newsletter

email kurz affiliate marketing

Ako využívať affiliate marketing vo svete

 V predošlom článku sme sa venovali affiliate marketingu. Naznačili sme si jeho potenciál. Ak by ste chceli komplexnejší pohľad, doporučujem bezplatný e-mailový kurz o affiliate marketingu.   V tomto maily budeme pozerať na potenciál affiliate z pohľadu globálnych príležitostí.   Zopakujme si, čo je affiliate (partnerský) marketing: V jednej vete je to systém, kde obchodník...

Základné pojmy o affiliate marketingu pre nováčikov

Ak máte reálny záujem o vytváranie si pasívnych príjmov, na toto sa, prosím, zamerajte. Volá sa to affiliate marketing. Zapamätajte si to, prosím 😉   Na túto tému máme pre vás pripravený nový e-mailový kurz o affiliate marketingu. Má 8 častí a je zadarmo. Odporúčam vám prihlásiť sa naňho. Venujeme sa tam tejto téme dôkladnejšie....

5 horúcich tipov ako s Facebookom zarobíte

Facebook je najmä sociálna sieť. To znamená, že vytvára priestor pre komunikáciu a virtuálne „stretávanie sa“ množstva ľudí. V prípade Facebooku máte dosah až na 1 mld. Tak si pripravte marketingové plány, zapojte predstavivosť a hurá do toho!

7 tipov ako z Facebooku vytvoriť automat na peniaze

Reklama na Facebooku je momentálne jedna z najúčinnejších foriem propagácie. Dôvodom je najmä jeho presné cielenie na zákazníkov. Patrí k najlacnejším formám reklamy, vzhľadom k dosiahnutým výsledkom.

4 spôsoby ako sa neustále zlepšovať v online marketingu

Nikto z neba múdry nespadol. Ja si to pripomínam neustále, lebo sám narážam na vlastné hranice. Dúfam však, že informácie, ktoré odo mňa dostávate, sú pre vás užitočné.

7 krokov ako postupovať pri tvorbe videa

Máte šikovné ručičky? Radi veci opravujete a vyrábate? To je skvelé… bodaj aj ja by som bol taký. Moju manželku by to potešilo 😉 Vedeli ste však, že vám vaše „zlaté ručičky“ môžu priniesť aj „zlatú“ odmenu? Je to tak. Zdrojom vašich budúcich príjmov pre vás bude Youtube.

7 krokov ako vytvoriť video na Youtube

Vytvorte si z toho, čo považujete doteraz za koníčka, čo robíte z vášňou zdroj vašich príjmov! Predstavte si to. Budete robiť, čo milujete a iní vám za to budú platiť! Nie je to splnený sen?

Zaujímate sa o online podnikanie? Prihláste sa zadarmo na email online kurz!

Rád by som vás pozval otestovať môj nový EMAIL ONLINE KURZ ZADARMO.   Približne 10 rokov zbieram skúsenosti z online podnikania. Rozhodol som sa ich spracovať a poskytnúť všetkým, ktorí majú chuť podnikať na internete (kľudne aj popri zamestnaní). Moje rady sú zadarmo (aj keď dúfam, že pre vás budú mať cenu zlata ;-))

Ako urobiť reklamu za malé peniaze

Lákalo ma do nadpisu napísať „Reklama zadarmo“. Ale…nič nie je zadarmo. Dokonca ani veci, ktoré sú zadarmo vás môžu stáť veľa peňazí. To isté platí pre tvorbu reklamy na internete. V tomto článku vám však vytvorím postup, ktorý vám umožní prezentovať vašu ponuku naozaj za malé peniaze. Navyše s maximálnym účinkom.

Fotografie na web stránke

Fotky z fotobanky, ako na to?

Bez fotiek na webovej stránke to nejde! Ako to však urobiť, aby ste mohli používať fotky bez obáv, že sa ohlási majiteľ fotky a bude od vás žiadať poplatky za jej používanie? Nepoužívajte fotky stiahnuté z webu! Nikdy.