Spolupráca a vzájomná podpora je nevyhnutná

“Zákazníci nakupujú podľa svojich potrieb a nie vašich.” Orvel Ray Wilson

“Život je príliš krátky na predaj vecí, ktorým neveríte.” Patrick Dixon

Môžeme si myslieť, že sami veci dokážeme najlepšie. Že nikto to nevie robiť tak ako my. Nech je to zmontovanie nábytku od IKEA, cviky v posilňovni, napísanie článku na sociálnu sieť, či obchodovanie a pod…

Mať však partnera za chrbtom, keď nám je ťažko sa počíta. Rovnako ako keď nám pomáha s dvíhaním činiek vo fitnes centre.

Aké je to skvelé, keď sa máme s kým podeliť o starosti, napríklad, keď napíšeme článok a dostaneme naňho podporu od čitateľov.

A keď niečo dosiahneme a máme z toho úprimnú radosť? Napríklad, keď pred nami stojí knižnica, ktorú sme poskladali už za štyri hodiny. Je dobré sa o radosť podeliť a dať ju ďalej.

Rovnako je tomu pri obchodovaní. Ak máš pri sebe mentora, kouča, obchodného partnera či sponzora. Je to jednoduchšie. Ak si vybudujete vzájomnú dôveru, delíte sa o skúsenosti, všetky vaše kroky budú ľahšie. Vyskúšajte si to!

 

BONUS: Staňte sa súčasťou sociálnej siete AMONIT. Prispievajte svojimi dojmami a skúsenosťami a pomáhajte iným. Čo za to dostanete? Skvelú spätnú väzbu. Radosť, podporu a priateľstvo. Ak by ste mali otázku, na ktorú neviete odpoveď? Vždy sa budete mať kde poradiť. Stačí otvoriť počítač, zdvihnúť slúchadlo, alebo sa stretnúť osobne. My, rovnako ako naši partneri sme vám k dispozícii. S dôverou vyskúšajte spätnú väzbu. Uvidíte, aké to je skvelé.

Úloha 1: Ešte dnes si vytvorte Facebook konto, ak nemáte a staňte sa priateľom našich Facebookových stránok. Potom sledujte a zdieľajte naše príspevky. Rovnako to môžete urobiť aj na ďalších sieťach. Nájdete ich v hornej časti našich e-shopov a webov.

Úloha 2: Pošlite mi vaše konto a stanem sa i ja vašim priateľom a budem vás podporovať.

 

Ste fanúšikom marketingových citátov? Pár ich nájdete na: http://blog.upbook.sk/item/380-67-inpirativnych-marketingovych-citatov-pre-kazdeho-obchodnika

Štítky:
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

15 − 13 =

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.